Polyester flanell fleece (260 gr / m²) teppe. Teppet er brettet og bundet med et bånd.
Grå (03)
| Materiale | Flanell Fleece 260 g/m2 |
| Høyde | 0,3 cm |
| Bredde | 120 cm |
| Lengde | 155 cm |
| Størrelse | 120 cmx0,3 cmx155 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 489/9.1 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 36 cmx62 cmx45 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, UKCA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI853003 | 2502 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 66,00 kr
Fra 2,29 kr
Fra 9,01 kr
Fra 19,30 kr
Fra 11,00 kr
Fra 14,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |