Manikyrsett i bambus med magnetisk lukking.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 11,5 x 9,5 x 2,3 cm |
| Materiale | Bambus, Metall |
| Trykkeflate | Laser: 5 x 3 cm, Tampo: 4 x 3 cm, UV Digital tryck: 5 x 5 cm |
| Vekt | 0.193 kg |
| Antal per innerlåda | 120 |
| Antal per ytterlåda | 120 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8126 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 280,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 7,04 kr
Fra 16,30 kr
Fra 32,80 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |