Sminkespeil laget av formstøpt plast
Antrasitt
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 6 x 0,4 cm |
| Materiale | Glass, Metall |
| Trykkeflate | 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.018 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 10791 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,60 kr
Fra 82,00 kr
Fra 120,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 25,10 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |