Bambus flaskeåpner med vater.
Brun (11)
| Materiale | ABS, Rustfritt stål 201, Jern, Bambus |
| Høyde | 2,1 cm |
| Bredde | 4,7 cm |
| Lengde | 15,2 cm |
| Størrelse | 4,7 cmx2,1 cmx15,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 101/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 28 cmx34,5 cmx27 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, PCP, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI83941311 | 4331 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 25,00 kr
Fra 14,40 kr
Fra 30,00 kr
Fra 33,00 kr
Fra 27,00 kr
Fra 14,20 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |