LED nattlys i stjerneform, skifter farge. Dekorativt i ethvert soverom eller barnerom.
Hvit
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 8 x 5 x 7,5 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.066 kg |
| Batterier | 3 x LR44(AG13) |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3780 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 108,00 kr
Fra 102,00 kr
Fra 1022,00 kr
Fra 1129,00 kr
Fra 772,00 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |