Forkle i 180 g/m² Eco Tex bomull.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 71 x 86 cm |
| Materiale | Bomull |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 cm, DTG Digital Transfer: 20 x 20 cm, Brodyr: 6 x 4 cm |
| Vekt | 0.190 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | INDIA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1203 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 156,00 kr
Fra 134,00 kr
Fra 122,00 kr
Fra 86,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 63,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |