Forkle i polyester og bomull med fargede bånd og frontlomme. Inkluderer flaskeåpner.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Polyester 100%, Aluminium, Bomull |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 80 cm |
| Lengde | 70 cm |
| Størrelse | 80 cmx0,2 cmx70 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 220/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx40 cmx38 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Nickel, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI66805901 | 472 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 156,00 kr
Fra 134,00 kr
Fra 122,00 kr
Fra 310,00 kr
Fra 2,37 kr
Fra 14,70 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |