Bambus skjærebrett. Inkluderer brødkniv i rustfritt stål med bambushåndtak. Individuelt pakket i brun papp
Brun (11)
| Materiale | Rustfritt stål, Bambus |
| Høyde | 1,95 cm |
| Bredde | 30 cm |
| Lengde | 40 cm |
| Størrelse | 30 cmx1,95 cmx40 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1585/17 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 28 cmx42,5 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI109755811 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 138,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 530,00 kr
Fra 500,00 kr
Fra 490,00 kr
Fra 240,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |