Lunsjboks PP
Koboltblåt (23)
| Materiale | PP |
| Høyde | 5 cm |
| Bredde | 13 cm |
| Lengde | 17,5 cm |
| Størrelse | 13 cmx5 cmx17,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 87/5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 32 cmx39,5 cmx41,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, SVHC\'s, LFGB, Bisphenol A (BPA), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI829623 | 1052 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 144,00 kr
Fra 104,00 kr
Fra 125,00 kr
Fra 166,00 kr
Fra 123,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |