Krydderkvern av høy kvalitet (kapasitet på 150 ml) med slitesterk keramisk kvern. Ønsket kornstørrelse endres ved å vri på den svarte knappen.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 6,5 x 13,2 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Glass, Plast, Keramikk |
| Trykkeflate | Tampo: ø 3,5 cm, Laser: 3 x 1 cm |
| Vekt | 0.231 kg |
| Antal per innerlåda | 48 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4020 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 162,00 kr
Fra 180,00 kr
Fra 13,00 kr
Fra 57,50 kr
Fra 25,10 kr
Fra 108,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |