Skjærebrett av tre inkl. 3 ostekniver.
Beige
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 22 x 3,8 cm |
| Materiale | Tre, Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 8 x 3 cm |
| Vekt | 1.054 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 12 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1037 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 138,00 kr
Fra 530,00 kr
Fra 500,00 kr
Fra 182,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 84,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |