Selv et stearinlys kan bli en stråle av håp, vennskap, avslapning... Lysstrålene i denne stearinlysmodellen sprer seg vidt og lyser opp interiøret på en likeverdig måte. RAY passer perfekt til de tradisjonelle formene på servise som er plassert på et ovalt bord.
Parafinbrenningstid: 24 timer
Brenntid voks: 19 timer
Veke: 1 stk
Candlesphere
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 226,00 | 181,00 | 134,00 | 128,00 | 105,00 | 98,50 | 92,50 | 88,00 | 88,00 |
Gjennomsiktig (med eu soyavoks) (34p)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Gaveeske P718 for ølglass
Tilgjengelige farger for parafin
Deilige dufter å velge mellom
| Materiale | Glas / Sojavax |
| Høyde | 80 mm |
| Kapasitet | 220 ml |
| Diameter | 86 / 65 mm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 430/20 |
| Carton Størrelse | 36,5 cmx28 cmx21,3 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | EU |
| Sertifikat | EN 15493:2019 |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 240,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 380,00 kr
Fra 330,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 220,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |