En solid kurv av håndvevd piletre laget i Europa av dyktige håndverkere, har et lag med klar lakk for å tåle fuktighet bedre.
Naturlig (311)
| Materiale | Pil |
| Høyde | 43 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Lengde | 25 cm |
| Størrelse | 28 cmx43 cmx25 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 2 månader |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 32,00 kr
Fra 2,33 kr
Fra 14,65 kr
Fra 5,05 kr
Fra 34,65 kr
Fra 9,11 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |