Rund kurv, åpen flett. Håndlaget i Europa.
Naturlig (311)
| Materiale | Pil |
| Høyde | 12/21 cm |
| Bredde | Ø 15 cm |
| Størrelse | Ø 15 cmx12/21 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 2 månader |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 32,00 kr
Fra 2,29 kr
Fra 19,30 kr
Fra 9,00 kr
Fra 17,30 kr
Fra 14,45 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |