Rund kurv, åpen flett. Håndlaget i Europa.
Naturlig (311)
| Materiale | Pil |
| Høyde | 12/21 cm |
| Bredde | Ø 16 cm |
| Størrelse | Ø 16 cmx12/21 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 2 månader |
| Opprinnelsesland | Polen |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 36,00 kr
Fra 2,37 kr
Fra 14,70 kr
Fra 12,35 kr
Fra 39,90 kr
Fra 628,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |