Cocktail set i rustfritt stål med shaker 0,35 L, tang, skjed, måleglass og shakersil i gaveeske, 5 delerr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
Sølv (32)
| Materiale | Papir, PP, Rustfritt stål 304 |
| Høyde | 9 cm |
| Bredde | 24 cm |
| Lengde | 26,5 cm |
| Størrelse | 24 cmx9 cmx26,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 551/7.14 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 26 cmx53 cmx57,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, 2013/2/EU, SVHC\'s, Food Safe, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI468032 | 1458 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,36 kr
Fra 63,00 kr
Fra 16,40 kr
Fra 14,95 kr
Fra 14,65 kr
Fra 45,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |