RPET filt-og dalbanesett med bambuskoffert. 10 dalbaner med RPET-logo. Individuelt pakket i brun pappeske.
Grå (03)
| Materiale | Polyester, Bambus, rPET Filt |
| Høyde | 5,5 cm |
| Bredde | 10,5 cm |
| Lengde | 10,5 cm |
| Størrelse | 10,5 cmx5,5 cmx10,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 130/10.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 24 cmx58 cmx32,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Lead, Formaldehyde, PCP, Colour Release, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI101485303 | 3217 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 9,40 kr
Fra 9,40 kr
Fra 3,80 kr
Fra 10,40 kr
Fra 27,00 kr
Fra 16,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |