10 st sugerør av papp. Logoen er plassert på esken.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 20 x 3,4 x 1,8 cm |
| Materiale | Paper |
| Trykkeflate | 2,5 x 2,5 cm |
| Vekt | 0.020 kg |
| Antal per innerlåda | 200 |
| Antal per ytterlåda | 600 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 28133 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 28,00 kr
Fra 76,00 kr
Fra 118,00 kr
Fra 8,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 57,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |