Stainless steel cocktail set. Including shaker (750 ml), measure cup (30 ml), spoon, and sieve. Packed in cotton pouch.
Sort (01)
| Materiale | Rustfritt stål 304, Polyester |
| Høyde | 22,5 cm |
| Bredde | 9 cm |
| Lengde | 9 cm |
| Størrelse | 9 cmx22,5 cmx9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 300/12.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Formaldehyde, Foodcontact, LFGB, UKCA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI77171401 | 325 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 106,00 kr
Fra 25,00 kr
Fra 7,40 kr
Fra 68,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 2,29 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |