Vinsett i gaveeske av tre med sjakkspill. Inkludert: flaskeholder i rustfritt stål, temperaturmåler, dryppfanger og servitørkniv.
Brun (11)
| Materiale | PU, Rustfritt stål, MDF, Sinklegering |
| Høyde | 4,9 cm |
| Bredde | 14,1 cm |
| Lengde | 17 cm |
| Størrelse | 14,1 cmx4,9 cmx17 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 461/11.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 30,5 cmx40 cmx30,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, 2013/2/EU, Phthalates, AZO Dyes/Amines, SVHC\'s, Food Safe, Heavy Metals, Lead, PCP, LFGB, 94/62/EC, Phenols, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI683211 | 1103 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 210,00 kr
Fra 240,00 kr
Fra 720,00 kr
Fra 2,29 kr
Fra 19,30 kr
Fra 9,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |