Veldig varmt og veldig lett Multiwear designet for maksimal beskyttelse under utendørs aktiviteter.
Stoffet er laget i Italia av Carvico
Hele produktet er trykt i ditt design. Alt fra grunnfargen til logoen. Laget i fullfargetrykk, som gir total frihet i farger og layout.
Størrelse: 25 × 50 cm (+/- 1 cm)
Materiale: polyester 85%, elastan 15%
Materialvekt: 250 g / m2
Pakket: individuelt
The One Premium
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 146,00 | 142,00 | 131,00 | 124,00 | 111,00 | 105,00 | 99,00 | 100,00 |
Multicolor (09)
| Materiale | Polyester 85%, Elastan 15% |
| Bredde | 25 cm |
| Lengde | 50 cm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx40 cmx40 cm |
| Leveringstid | Ca 2-3 arbeidsuker |
| Opprinnelsesland | EU |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 30,00 kr
Fra 40,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 47,00 kr
Fra 36,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |