Værstasjon i bambus og ABS, med sammenleggbart stativ. Funksjoner: klokke, år, temperatur, fuktighet. Batterier inkludert.
Bambus (823)
| Materiale | ABS, Bambus |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 10 cm |
| Lengde | 12 cm |
| Størrelse | 10 cmx1,5 cmx12 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 104/14.6 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/100 |
| Carton Størrelse | 28,5 cmx61 cmx29 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | RoHS, D.o.C EMC/CE, EMC, D.o.c. EMC/UKCA, Safety Data Sheet (SDS), BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI710951823 | 635 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 2,36 kr
Fra 63,00 kr
Fra 16,40 kr
Fra 14,95 kr
Fra 14,65 kr
Fra 45,15 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |