Svart gaveeske med 3 artikler: en rustfri, vakuumisolert drikkeflaske med dobbeltvegg (640 ml) med PP-lokk, silikonrem og bambusdetalj på toppen. Innsiden er rustfritt stål 304, utsiden rustfritt stål 201; en aluminiums-kulepenn med matt finish, blå skrift og bambusdetaljer på klipsen; og en rPET (300D) notatbok (ca. A5) med 80 linjerte sider og et sammenleggbart omslag som kan brukes som telefonholder, med bambusdetaljer på omslaget. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
Sort (01)
| Materiale | Metall, Rustfritt stål, FSC® papir |
| Høyde | 8 cm |
| Bredde | 28 cm |
| Lengde | 30 cm |
| Størrelse | 28 cmx8 cmx30 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 1300/7.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 30 cmx32 cmx43 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141798401 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 7,20 kr
Fra 9,80 kr
Fra 172,00 kr
Fra 28,00 kr
Fra 179,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |