Teknisk dokumentmappe i A4 med PU-glidelås,et nettbrett/telefonstativ, telefonholder med gjennomsiktig vindu slik at du kan se og ha tilgang til mobilenheten din. Passer til iPhone 6 og Samsung S6 osv. Holdere til tilbehør som f.eks. usb, ladekabel og batteribank. Fem kortholdere og en holder til ID-kort. Utvidbar fillomme til dokumenter eller nettbrett. Inkluderer en notatblokk i A4 med 20 ark. Passer til alle iPad-, Android- og Microsoft Windows-nettbrett.
3.84 KG
| Antall | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 296,00 | 288,00 | 281,00 | 273,00 | 268,00 | 262,00 |
Svart
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
| Størrelse | 2.5 x 25.5 x 34 cm |
| Vekt | 679g |
| Trykkeflate | 150 x 280 mm |
| Materiale | PU,Papp |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 788 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 250,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 220,00 kr
Fra 390,00 kr
Fra 520,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |