A4 - mappe i utsøkt imitert skinn med visittkortlommer, penneholder, smarttelefonholder og stativ. Linjert blokk med liten påtrykt kalender.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | 26,5 x 35 x 4,3 cm |
| Materiale | Skinn, Polyvinylklorid (PVC), Metall |
| Trykkeflate | Laser: 3,5 x 1,2 cm. Screen: 10 x 10 cm |
| Vekt | 1.025 kg |
| Antal per innerlåda | 5 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 682 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 250,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 220,00 kr
Fra 390,00 kr
Fra 210,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |