PU-glidelås konferansemappe (ca. A4). Notisblokk og penn følger ikke med. For notisblokk, kontakt oss (8400).
Sort (01)
| Materiale | Plast, PU |
| Høyde | 2 cm |
| Bredde | 26 cm |
| Lengde | 36 cm |
| Størrelse | 26 cmx2 cmx36 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 557/14.8 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 5/20 |
| Carton Størrelse | 29 cmx56 cmx38,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI821201 | 213 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 250,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 220,00 kr
Fra 390,00 kr
Fra 210,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |