Arkivmappe A4 i transparent plast med 4 lommer, farget lokk og bakside
Sort (01)
| Materiale | PP |
| Høyde | 0,2 cm |
| Bredde | 22 cm |
| Lengde | 32 cm |
| Størrelse | 22 cmx0,2 cmx32 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 141/13.51 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 20/80 |
| Carton Størrelse | 38,5 cmx48 cmx34,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Formaldehyde, UKCA, BSCI, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI859201 | 7714 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 230,00 kr
Fra 250,00 kr
Fra 460,00 kr
Fra 22,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 210,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |