LaserLine mappe i A5 format av bundet lær med glidelås, metallplate og linjert blokk. Fungerer bra med gravering eller trykk
Sort (01)
| Materiale | Metall, Spaltlær |
| Høyde | 2,9 cm |
| Bredde | 17,5 cm |
| Lengde | 23,5 cm |
| Størrelse | 17,5 cmx2,9 cmx23,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 362/13.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/24 |
| Carton Størrelse | 44 cmx46,5 cmx27,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Formaldehyde, Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, PCP |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI861301 | 1885 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 270,00 kr
Fra 210,00 kr
Fra 250,00 kr
Fra 220,00 kr
Fra 390,00 kr
Fra 22,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |