Nexus A5 notatbok med hardt omslag med en penn/blyantkombinasjon har 80 kremfargede ark med 70 g/m² papir, avrundede hjørner, elastisk lukking og båndmarkør. Pennen er tohodet, den ene siden er en penn med svart blekk og den andre siden er en blyant. Pennens skrivelengde: 1000 meter. Spisstørrelse: 1,00 mm.
| Antall | 1 | 50 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 47,00 | 45,00 | 44,00 | 43,00 |
Rød
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | FSC sertifisert papir, PU plast |
| Størrelse | 21 x 14,5 cmcm |
| Emballasje | 50st |
| Bruttovekt | 15kg |
| Vekt | 14.25kg |
| Emballasje | 34x40x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159683179 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2539 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 12,20 kr
Fra 9,60 kr
Fra 53,00 kr
Fra 13,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |