PU-notatbok (ca. A5) med 96 sider 5 mm rutenettruter uten ramme. Inkluderer en båndmarkør og et elastisk bånd over dekselet.
Hvid (02)
| Materiale | Gummi, Kartong, Papir, PU, Polyester |
| Høyde | 1,5 cm |
| Bredde | 14 cm |
| Lengde | 21 cm |
| Størrelse | 14 cmx1,5 cmx21 cm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 33 cmx41 cmx25 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI114854302 | 4867 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 32,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |