Notatbok med hvetehalm og PP-omslag og hvetehalmpenne, blått blekk, i penneholder. Notatboken har 70 linjerte ark. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Omtrent A5-størrelse.
Blå (05)
| Materiale | Plast, PP, Vete strå, FSC® papir |
| Høyde | 1,3 cm |
| Bredde | 15,5 cm |
| Lengde | 21,2 cm |
| Størrelse | 15,5 cmx1,3 cmx21,2 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 182/10.3 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 29,5 cmx38,5 cmx24,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI141797705 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 16,80 kr
Fra 32,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |