Gjenbruksnotatbok (A5) med 120 blanke sider. Papiret i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert. Med matchende penn av papp/hvetestrå (blått blekk) og elastisk bånd og penneholder i samme farge. Individuelt pakket i plastpose.
Sort (01)
| Materiale | ABS, Gummi, FSC® papir |
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 0,6 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Størrelse | 0,6 cmx21 cmx15 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 130/7.6 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 23,5 cmx38 cmx23,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI142100501 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 32,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 272,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |