Anteckningsbok i RPET och PU (A5) med elastiskt band för stängning samt ett band för bokmärke. Anteckningsboken har 80 linjerade sidor av 70 g papper.
Sort (01)
| Materiale | Papir, rPET |
| Høyde | 21 cm |
| Bredde | 1,5 cm |
| Lengde | 14 cm |
| Størrelse | 1,5 cmx21 cmx14 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 250/13.6 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/50 |
| Carton Størrelse | 34 cmx37,5 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, AZO Dyes/Amines, PCP, OEKO, Global Recycled Standard (GRS) |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI67149701 | 2490 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 32,00 kr
Fra 24,00 kr
Fra 272,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 24,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |