Resirkulert papir, spiralbundet notatbok med 60 linjerte sider, linjal og kulepenn med svart blekk. 5 farger klistrelapper, 25 ark per farge. Papiret og de selvklebende notatarkene i denne notatboken er FSC® Mix-sertifisert.
Sort (01)
| Materiale | FSC® papir |
| Høyde | 1,7 cm |
| Bredde | 12,8 cm |
| Lengde | 14,8 cm |
| Størrelse | 12,8 cmx1,7 cmx14,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 87/12 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 29,5 cmx31,5 cmx34 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145458501 | 0 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 350,00 kr
Fra 34,00 kr
Fra 26,00 kr
Fra 16,80 kr
Fra 32,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |