Sticky-Mate® klistrelapper med selvklebende 80 g/m2 papir. Fullfargetrykk tilgjengelig for hvert ark. Tre størrelser tilgjengelig: 25/50/100 ark.
0,04 kg
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 10,40 | 9,40 | 8,80 | 8,60 |
Hvit
| Størrelser | Antall |
|---|---|
| 25 sidor | |
| 50 sidor | |
| 100 sidor |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 57 |
| CO2-avtrykk | 0,04 kg |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Papir, 80 g/m2 |
| Størrelse | 10 x 0,25 x 10 cm |
| Emballasje | 900stk |
| Bruttovekt | 21kg |
| Vekt | 19,95kg |
| Emballasje | 40x23x42cm |
| GTIN / EAN | 8713159337928 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®SMETA |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 100 sidor | 10000 |
| 50 sidor | 10000 |
| 25 sidor | 10000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 9,40 kr
Fra 12,20 kr
Fra 6,20 kr
Fra 24,00 kr
Fra 110,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |