Borosilikatglasskrus med trelokk, dobbeltvegget. Vi lasergraverer på lokket, volum 350 ml
Gjennomsiktig
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 9,1 x 11 cm |
| Materiale | Glass, Bambus |
| Trykkeflate | Laser: ø 5, Keramisktransfer: 4 x 4 cm |
| Vekt | 0.308 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1554 |
| Inkommande v.37, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 55,00 kr
Fra 124,00 kr
Fra 84,00 kr
Fra 168,00 kr
Fra 25,10 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |