Et reklamekrus i populær, sylindrisk form og sateng overflate. Modellen er dedikert til bruken av Magic Mug-trykket - designene vises kun når de er varme. Den matte ytre overflaten tjener til å "skjule" trykket når kruset er kaldt.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 266,00 | 213,00 | 158,00 | 153,00 | 126,00 | 119,00 | 112,00 | 107,00 | 106,00 |
Svart / gul (147)
| Materiale | Matt keramik |
| Høyde | 95 mm |
| Bredde | 82 mm |
| Kapasitet | 330 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Størrelse | 82 mmx95 mm |
| Carton Størrelse | 40 cmx29 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 62,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |