Tommy ART-krus er et keramikkkrus med en karakteristisk, original form på øret, en fargerik innside og en hvit struktur på utsiden for ART PRINT-teknologi.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 126,00 | 101,00 | 74,50 | 71,50 | 58,50 | 55,00 | 51,50 | 48,85 | 48,70 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Gaveeske til to krus i mange forskjellige farger
Gaveeske til 6 krus i mange forskjellige farger.
Emballasje i form av liten koffert.
Emballasje i form av liten koffert.
Trygg emballasje beregnet for enhetsforsendelse, laget av bølgepapp. Utformingen av innsatsene gir en stabil montering av koppen inne, noe som sikrer den mest sikre leveransen. Emballasjen er fullt resirkulerbar.
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 95 mm |
| Kapasitet | 310 ml |
| Carton Størrelse | 41 cmx46 cmx46 cm |
| Leveringstid | Ca 1 arbetsvecka |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 36,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |