Muggen er produsert av høykvalitativ keramikk som ikke bare ser elegant ut uten også er holdbar og diskmaskinsikkert. Du kan bruke dette problemet uten problemer i din daglige rutine. volym 300 ml.
Sort
Ledende leverandør av profilprodukter med fokus på kundefordeler og kundetilfredshet! Utvalget omfatter alt fra strøartikler til eksklusive gaver.
| Størrelse | ø 9 x 8,5 cm |
| Materiale | Porselen |
| Trykkeflate | 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.358 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5423 |
| Inkommande v.37, 2026 | 3000 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 42,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |