Klassisk kopp som finnes i to ulike farger.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 131,00 | 104,00 | 76,50 | 73,50 | 60,00 | 56,50 | 53,50 | 50,50 | 50,50 |
Hvid (02)
Gaveeske med en åpning som viser avtrykk på en kopp
Gaveeske P716 for 4 sett krus
Gaveeske P716 for 6 sett krus
Gaveeske P723 for 2 koppsett
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 66 mm |
| Kapasitet | 180 ml |
| Diameter | 89 mm |
| Carton Størrelse | 44,0 cmx39,5 cmx25,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 72,00 kr
Fra 45,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |