Ekstremt romslig kopp med stor trykkoverflate
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 89,00 | 71,00 | 52,50 | 50,50 | 40,90 | 38,80 | 36,35 | 34,55 | 34,05 |
Hvid (02)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 110 mm |
| Kapasitet | 450 ml |
| Diameter | 90 mm |
| Carton Størrelse | 43,5 cmx29 cmx36 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 64,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 70,00 kr
Fra 74,00 kr
Fra 72,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |