En helt ny reklamekopp som gir en perfekt plattform for alle reklamebudskap. Ulike fargekombinasjoner er tilgjengelige på forespørsel, med en start fra 5000 stk
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 115,00 | 92,50 | 68,00 | 65,00 | 53,50 | 50,00 | 47,00 | 44,65 | 44,10 |
Sort (01)
Klassisk gaveeske som finnes i mange ulike farger.
Emballasje med åpning som viser avtrykk på kruset fra drikkesiden.
Emballasje i form av liten koffert.
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 105 mm |
| Kapasitet | 350 ml |
| Diameter | 90 mm |
| Carton Størrelse | 44 cmx30 cmx33,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 42,00 kr
Fra 62,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |