Tidligere kjent som Marco-kruset. Porselenskrus med originalt håndtak. Kombinert med dekorasjonen lar den deg skille deg ut fra konkurrentene på en unik måte.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 111,00 | 88,50 | 65,00 | 62,50 | 51,00 | 47,85 | 45,00 | 42,90 | 42,35 |
Hvid (02)
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 98 mm |
| Kapasitet | 400 ml |
| Diameter | 88 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 42 cmx30 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 42,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |