En bestselgermodell laget av hvitt, høykvalitets porselen. Takket være det originale bølgeformede håndtaket vil det være et flott blikkfang for din kundes merkevare.
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 141,00 | 113,00 | 83,00 | 79,50 | 65,00 | 61,00 | 57,50 | 54,50 | 54,50 |
Hvid (02)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 360 ml | |
| 200 ml |
Velg transfer print som teknikk og legg til dette alternativet hvis det skal være individuelle navn.
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 109 mm |
| Bredde | 83 mm |
| Kapasitet | 360 ml |
| Diameter | 83 mm |
| Størrelse | 83 mmx109 mm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Carton Størrelse | 41 cmx39 cmx25,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 66,00 kr
Fra 54,00 kr
Fra 62,00 kr
Fra 42,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |