Banner i 200g polyester. Maljer inkludert. Kontakt oss gjerne ved ønskemål om annen størrelse.
| Antall | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 10 | 15 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1688,00 | 1158,00 | 1008,00 | 933,00 | 888,00 | 809,00 | 783,00 |
Hvid (02)
| Variant | Antall |
|---|---|
| 2 x 1 m | |
| 3 x 1 m | |
| 3 x 2 m | |
| 4 x 2 m |
Maljer kan brukes til både flagg og bannere.
| Materiale | 200g/m2 polyester |
| Høyde | 100 cm |
| Bredde | 200 cm |
| Størrelse | 200 cmx100 cm |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor efter godkännt korrektur |
| Opprinnelsesland | EU |
| Sertifikat | B1 Flame retardant |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 526,00 kr
Fra 2,29 kr
Fra 19,30 kr
Fra 9,00 kr
Fra 17,30 kr
Fra 14,45 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |