Denne messeveggen er rask å sette opp og ta ned, og står veldig støtt. Stammen er av rørkonstruksjon som er svært smidig å montere. Stoffet er av stretch som gir et glatt og fint inntrykk når veggen er montert. Leveransen inkluderer rørkonstruksjon, trykk på den ene siden og bag. Softwall, eventvegg, messevegg, Stretch wall.
| Antall | 1 | 5 |
|---|---|---|
| Pris/stk | 35739,00 | 33942,00 |
| Typ | Antall |
|---|---|
| trykk på en sida 596x250x40 cm (bxhxdj) | |
| trykk på båda sidor 596x250x40 cm (bxhxdj) | |
| Belysning LED med fäste |
| Størrelse | 596x250x40cm (bxhxdj) |
| Materiale | Aluminium, rPET 230g |
| Vekt | 36kg |
| Trykkmetoder | Sublimeringstrykk på rPET 230g |
| Tilgjengelig tilbehør | Belysning |
| Leveringstid | ca 2 uker etter godkjenning |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 1031,00 kr
Fra 562,00 kr
Fra 14939,00 kr
Fra 360,00 kr
Fra 1116,00 kr
Fra 3073,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |