Mintkort av plast i form av en lastebil. Inneholder ca 50 sukkerfrie minttabletter
Hvid (02)
| Materiale | PP |
| Høyde | 0,6 cm |
| Bredde | 5,6 cm |
| Lengde | 9,1 cm |
| Størrelse | 5,6 cmx0,6 cmx9,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 13/9.8 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 14,5 cmx56,5 cmx36,8 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Microbiological Analysis, SVHC\'s, Food Safe, Safety Data Sheet (SDS), Cadmium, Phthalates, Foodcontact, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI667902 | 29589 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 26,00 kr
Fra 29,00 kr
Fra 137,00 kr
Fra 13,00 kr
Fra 17,00 kr
Fra 20,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |