Buna sammenleggbart nettbrett- og telefonstativet er laget av resirkulert plast for et mer ansvarlig valg. Med sin slanke utforming passer den lett i enhver lomme, noe som gjør den perfekt for reiser.
| Antall | 1 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 11,20 | 11,00 | 10,80 | 10,60 |
Hvit
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 13,4 x 4 cmcm |
| Emballasje | 500st |
| Bruttovekt | 11kg |
| Vekt | 10.45kg |
| Emballasje | 44x31x18cm |
| GTIN / EAN | 8713159683711 |
| GPSR-Informasjon | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 16642 |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 44,00 kr
Fra 12,20 kr
Fra 9,60 kr
Fra 13,00 kr
Fra 53,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |