Justerbar holder i plast for mobiltelefon å bruke på f.eks. sykkelstyret eller barnevognen. Festet kan flyttes i flere posisjoner og reguleres
.....
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og levering
.....
Sort (01)
| Materiale | ABS, Gummi |
| Høyde | 13 cm |
| Bredde | 7 cm |
| Lengde | 6,9 cm |
| Størrelse | 7 cmx13 cmx6,9 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 81/12.25 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 25/100 |
| Carton Størrelse | 40,5 cmx49,5 cmx48,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, BSCI |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116501 | 4808 st |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 22,00 kr
Fra 2,38 kr
Fra 16,55 kr
Fra 14,80 kr
Fra 15,10 kr
Fra 63,50 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |