En komplett PD-veggadapter som har alt du trenger. Smart løsning med en stikkontakt i midten for standardkontakter og innebygd i produktet er 3 USB-kontakter og en Type C-kontakt. Med PD og flere stikkontakter kan du lade alle enhetene du trenger samtidig. Midtdelen av adapteren er designet for å enkelt vikle ladekabelen rundt adapteren når den ikke er i bruk. Adapteren er ikke bare en hurtiglader, men også TÜV GS-godkjent for garantert høyeste sikkerhet. PD står for Power Delivery (hurtiglading).
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 352,00 | 322,00 | 309,00 | 295,00 |
C TWO har alt innen elektronikk og kjennetegnes av service, innovasjon, design og kvalitet
| Materiale | ABS |
| Vekt | 165g |
| Størrelse | 820x800mm |
| Trykkeflate | 77x77mm |
| Trykkmetoder | Fullfärg |
| Emballasje | 50 st |
| Øvrig informasjon | USB A; Max 3A 18W, Type C: Max 3A 20W, vägguttag 220V |
| Sertifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformasjon | Alle priser er NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.
Fra 196,00 kr
Fra 270,00 kr
Fra 28,35 kr
Fra 140,00 kr
Fra 65,00 kr
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |